شرکت آموزشی و خدمات رایانه ای ویرا

شاغلین عزیز سلام!

گروه شاغلین برای شرکت ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا با آموزش اصولی این دسته از جامعه میتوان انتظار بهره وری هرچه بیشتر را از آنان داشت . شاغلین محترم میتوانند با شرکت در دوره های آموزشی در حرفه خود پیشرفت بسزایی داشته باشند و عملکرد قابل قبولی را در حیطه کاری خود به دست آورند . اما همواره این دسته از افراد که درصد مهمی از جامعه را تشکیل میدهند با مشکلاتی نیز رو به رو هستند .

اولین جمله ای که شاغلین محترم زمانی که به شرکت مراجعه میکنند این هست که :

                          ما وقت نداریم!

time

دغدغه مدیریت زمان برای انجام کارها امر تازه‌ای نیست. زمان متوقف نمی‌شود اما این انسان است که می‌کوشد با یافتن راه‌های مختلف بیشترین استفاده را از زمان ببرد. همیشه بنظر می‌رسد که زمان به اندازه کافی نداریم؛ بخصوص برای آن‌هایی که شغل آزاد دارند این مسئله کمبود وقت پررنگ‌تر است. بسیاری از شاغلین همواره احساس می‌کنند زمان کافی برای انجام کارهای‌شان در روزهای کاری ندارند. روزها، هفته‌ها و حتی سال‌ها به سرعت برق و باد و در چشم برهم زدنی می‌گذرند و البته کلید موفقیت و پیروزی شما این است که از ثانیه به ثانیه زمان‌تان در روز بهره ببرید.

طبق تجربه خودم کمی هم در مورد شغل کارمندی حرف بزنیم:

معمولا وقتی برا کسب و کار سازمان دیگری کار می‌کنید، زمان خیلی معضل بزرگی نیست و تقریبا همه چیز طبق روال و عادی اتفاق می‌افتد؛ اما کارهای روتین و تکراری باعث می شود که پیشرفت فردی کاملا از بین برود.

در سال ‌های اخیر برخی از نوسانات اقتصادی مزید بر علت شده تا زندگی کارمندی سخت تر شود. کاهش قدرت خرید حقوق بگیران از جمله کارمندان سبب شده است که برای آینده شغلی و فردی خود به دنبال فراگیری مهارت و کسب درآمد ثانویه باشند.

شرکت آموزشی و خدمات رایانه ویرا آماده جهت رفاه حال شاغلین محترم 4 پیشنهاد روی میز بگذارد : 

1- برگزاری کلاس ها در تایم بعد غروب

افراد پر انرژی و مشتاق یادگیری همیشه به دنبال این هستند که از تایم شون به خوبی استفاده کنند. شرکت آموزشی و خدمات رایانه ویرا این امکان را به شما میدهد که بعد از غروب بین ساعت 7 تا 9:30 دوره مد نظر خود را انتخاب و به یادگیری بپردازید .

Night Work
2- برگزاری کلاس به صورت ورکشاپی پنجشنبه و جمعه ها

یکی از مزیت های خیلی خوب برای شاغلین ، فعال بودن شرکت در روزهای پنجشنبه و جمعه می باشد که با هماهنگی و انتخاب غذای نهار و محیط صمیمی اوقات خوبی همراه با یادگیری برای شما رقم خواهد زد .

Workshop
3- برگزاری کلاس های آنلاین

با انتخاب کلاس آنلاین و هماهنگی های لازم با مربی میتوانید در زمان دلخواه خود به یادگیری دوره های مدنظر بپیردازید و هیچ نگرانی بابت رفت و آمد و کمبود وقت نداشته باشید .

Online
4- برگزاری کلاس خصوصی فشرده

اگر هیچکدام از راه های بالا مد نظر شما نبود تنها راه انتخاب کلاس های خصوصی شرکت می باشد که میتوانید با زمان اختصاصی که در اختیار دارید تمامی اشکالات خود را با مربی در میان بگذارید و بالاترین سطح یادگیری را داشته باشید .

Private

حال قصد داریم بهترین دوره هایی که درخواست زیادی را از شاغلین محترم داشتیم و اینکه تاثیر بسازیی در رزومه و پایه حقوق دارد را برای شما معرفی کنیم 👇 👇 👇

مشاوره و ثبت نام

پیمایش به بالا